Pielęgnacja dłoni i stóp

 

MANICURE ALESSANDRO

Zapraszamy na zmysłowy i bardzo relaksujący manicure. Dzięki bogatemu składowi witamin i ekskluzywnych ekstraktów roślinnych oraz cudownej sile aromaterapii zawartej w produktach Alessandro zapewnimy optymalną pielęgnację zmęczonym dłoniom, suchym skórkom, a także rozwiążemy problem łamiących się paznokci.

MANICURE JAPOŃSKI

To metoda, która wzmacnia nasze naturalne paznokcie nadając im połysk różowej perły. Ten unikatowy manicure nadaje paznokciom blask, a także zasila je w składniki naturalne (m.in. witaminy A + E), keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z morza japońskiego. Ten rodzaj manicure’u zalecany jest na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się. Wiele osób ma problemy z utrzymaniem dobrej kondycji swoich paznokci – mają z tym kłopoty zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Zabieg japońskiego manicure’u jest odpowiedni dla obu płci.

MANICURE HYBRYDOWY

Lakier hybrydowy CND SHELLAC Soak Off łączy w sobie właściwości żelu UV i lakieru do paznokci. Firma CND jest pierwszym producentem lakierów hybrydowych Shellac, które wykorzystywane są do manicure hybrydowego. Na rynku amerykańskim lakiery tej firmy uznawane są za jeden z najlepszych produktów. Najwyższa i starannie kontorlowana technologia produkcji CND SHELLAC, specjalnie dobrane i przygotowane pigmenty nadają  ostateczną, najwyższej klasy jakość wśród lakierów hybrydowych. Idealnie kryjące - druga warstwa uwydatnia głębię koloru. Jest latwy do usunięcia w ciągu 15 min przy pomocy acetonu.

PEDICURE

Pedicure w naszm salonie wykonujemy przy użyciu specjalistycznej frezarki Sirius NT Micro firmy Gerlach. Urządzenie to zaopatrzone jest w sterylne jednorazowe szybkoobrotowe frezy, a także w system spryskujący płynem chłodzącym i dezynfekującym, który wpływa na komfort wykonywanego zabiegu.

Oferujemy:

  • pedicure kosmetyczny
  • pedicure SPA
  • Pedicure leczniczy (usunięcie modzeli, nagniotów, bolesnych odcisków, pielęgnacja pękających pięt, odbudowa zniszczonych i korekta wrastających paznokci).

 

Cennik

Pielęgnacja dłoni  
Manicure podstawowy

30 zł - 40 zł*

Manicure odżywczy

45 zł - 55 zł*

Manicure SPA

60 zł

Manicure japoński

70 zł

Manicure hybrydowy

90 zł

przemalowanie paznokci

20 zł

 *cena manicure z malowaniem

Pielęgnacja stóp       

Pedicure podstawowy 

100 zł - 110 zł*       

Pedicure hybrydowy

150 zł

Pedicure SPA

130 zł

*cena pedicure z malowaniem