Pielęgnacja dłoni i stóp

 MANICURE ALESSANDRO,OPI

Zapraszamy na zmysłowy i bardzo relaksujący manicure. Dzięki bogatemu składowi witamin i ekskluzywnych ekstraktów roślinnych oraz cudownej sile aromaterapii zawartej w produktach Alessandro zapewnimy optymalną pielęgnację zmęczonym dłoniom, suchym skórkom, a także rozwiążemy problem łamiących się paznokci.

MANICURE JAPOŃSKI

To metoda, która wzmacnia nasze naturalne paznokcie nadając im połysk różowej perły. Ten unikatowy manicure nadaje paznokciom blask, a także zasila je w składniki naturalne (m.in. witaminy A + E), keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z morza japońskiego. Ten rodzaj manicure’u zalecany jest na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się. Wiele osób ma problemy z utrzymaniem dobrej kondycji swoich paznokci – mają z tym kłopoty zarówno kobiety, jak i mężczyźni.Zabieg japońskiego manicure’u  dla obu płci.

MANICURE HYBRYDOWY

Lakier hybrydowy CND SHELLAC Soak Off łączy w sobie właściwości żelu UV i lakieru do paznokci. Firma CND jest pierwszym producentem lakierów hybrydowych Shellac, które wykorzystywane są do manicure hybrydowego. Na rynku amerykańskim lakiery tej firmy uznawane są za jeden z najlepszych produktów. Najwyższa i starannie kontorlowana technologia produkcji CND SHELLAC, specjalnie dobrane i przygotowane pigmenty nadają  ostateczną, najwyższej klasy jakość wśród lakierów hybrydowych. Idealnie kryjące - druga warstwa uwydatnia głębię koloru. Jest latwy do usunięcia w ciągu 15 min przy pomocy acetonu.

PEDICURE

Pedicure w naszm salonie wykonujemy przy użyciu specjalistycznej frezarki Sirius NT Micro firmy Gerlach. Urządzenie to zaopatrzone jest w sterylne jednorazowe szybkoobrotowe frezy, a także w system spryskujący płynem chłodzącym i dezynfekującym, który wpływa na komfort wykonywanego zabiegu.

Oferujemy:pedicure kosmetyczny, pedicure SPA, pedicure hybrydowy

 

CENNIK

PIELĘGNACJA DŁONI  
Manicure podstawowy bez malowania 40 zł
Manicure podstawowy z malowaniem 50 zł
Manicure SPA 60 zł
Manicure japoński 70 zł
Manicure hybrydowy 90 zł
Przemalowanie paznokci 20 zł
PIELĘGNACJA STÓP  
Pedicure bez malowania 100 zł
Pedicure podstawowy z malowaniem 120 zł
Pedicure hybrydowy 150 zł
Pedicure SPA 130 zł