Justyna Komorek

Magister kosmetologii, absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie z precyzją i dokładnością. Łatwo nawiązuję kontakt z ludźmi. Staram się, aby każdy zabieg przebiegał w miłej atmosferze, a pacjent czuł się komfortowo i swobodnie. W Beauty Medical zajmuję się w szczególności pielęgnacją twarzy, pracuję na wielu urządzeniach poprawiających kondycję skóry pacjenta. Wykonuję także zabiegi pielęgnacyjne dłoni i stóp. Kosmetologia jest moją wielką pasją, więc wciąż poszerzam swoją wiedzę w tym zakresie.

 Maryna Kurylo

Dyplomowany technik usług kosmetycznych, specjalista w pielęgnacji twarzy i ciała.Kilkuletnie doświadczenie zdobyte podczas pracy zawodowej  pozwala mi na odpowiednią weryfikację potrzeb klientów.Głównym celem mojej pracy zawodowej jest holistyczne i indywidualne podejście do klientów.Po przez dobór odpowiednich produktów i zabiegów  Anty-Aging  wspólnie tworzymy plan regeneracji.Doświadczenie i ciągłe zgłębianie wiedzy z dziedziny obsługi nowoczesnych technologii używanych w naszym gabinecie pozwala nam wspólnie sprostać oczekiwaniom naszych pacjentów.

 

Poczynimy wszystko aby wizyta w tym miejscu była dla Państwa wyjątkowo miła, relaksująca, a także przyniosła oczekiwane efekty.

Serdecznie zapraszamy - Zespół Beauty Medical