Lek.Med  Jacek Kowerzanow

Dyplomowany lekarz Medycyny Estetycznej , absolwent Warszawskiego Uniwersytety Medycznego Specjalista Medycyny Estetycznej

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu  w Gdańsku Specjalista Chorób wewnętrznych

Podczas wieloletniej praktyki lekarskiej uczestniczyłem w licznych Polskich i zagranicznych kongresach i szkoleniach doskonaląc swoją wiedzę i umiejętności co pozwala mi na holistyczne podejście do każdego pacjenta, przy zapewnieniu pełnego bezpieczeństwa procedur zabiegowych.

Osiągnięcie zadowolenia ze zdrowia oraz z naturalnego piękna moich pacjetów, stało się moją pasją.

Prowadzę aktywny tryb życia i jestem cały czas ciekawy poznawania nowych ludzi, kultur, świata,a w szczególności tego podwodnego.

 

Justyna Komorek

Magister kosmetologii, absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie z precyzją i dokładnością. Łatwo nawiązuję kontakt z ludźmi. Staram się, aby każdy zabieg przebiegał w miłej atmosferze, a pacjent czuł się komfortowo i swobodnie. W Beauty Medical zajmuję się w szczególności pielęgnacją twarzy, pracuję na wielu urządzeniach poprawiających kondycję skóry pacjenta. Wykonuję także zabiegi pielęgnacyjne dłoni i stóp. Kosmetologia jest moją wielką pasją, więc wciąż poszerzam swoją wiedzę w tym zakresie.

 

Barbara Wolanicka

Dyplomowany technik usług kosmetycznych, linergistka oraz stylistka rzęs.Makijażem permanentnym oraz stylizacją rzęs zajmuję się ok kilku lat.W codziennej pracy staram się sprostać oczekiwaniom klienta dobierając produkty do ich potrzeb. Stawiam na profesjonalizm i wywiad  z klientem.Kosmetologia jest moją pasją, w zwiazku z tym uczęszczam na specjalistyczne wykłady i szkolenia podnosząc swoje kwalifikacje.

 

Poczynimy wszystko aby wizyta w tym miejscu była dla Państwa wyjątkowo miła, relaksująca, a także przyniosła oczekiwane efekty.

Serdecznie zapraszamy  Zespół Beauty Medical